dobre miejsce
      dla poszukujących
            ciekawego upominku

     

Jak zamówić portret?

dekor3aktualizacja: lipiec 2019Wykonuję portrety w dwóch rozmiarach:

Mały - A4 (20x30 cm) - w cenie 100 zł

Duży - A3 (30x40 cm) - w cenie 170 zł

Podane ceny są CAŁKOWITYM kosztem zamówienia, tzn. zawierają:

- 1 wypalony w drewnie portret

- profesjonalną (sklepową) ramkę

- koszty pakowania i opłaty pocztowe (koszty wysyłki)

Jak zamówić?
1. Obejrzyj moje przykładowe prace w GALERII PORTRETÓW i upewnij się, że jakość wykonania za tę cenę Ci odpowiada. Jeżeli tak, przejdź do punktu nr 2.
2. Wybierz rozmiar portretu (Mały-A4 lub Duży-A3)
i prześlij zdjęcie, na podstawie którego mam wykonać portret, na adres: arulec@wp.pl
UWAGA: twarz (twarze) na zdjęciu muszą być wyraźnie widoczne. Jeżeli będą niedoświetlone, zamazane, poruszone itd., to najprawdopodobniej nie podejmę się wykonania portretu. W przypadku dwóch portretowanych osób, obie bezwzględnie muszą się znajdować razem na jednym zdjęciu (przeczytaj UWAGI poniżej).
3. Uzbrój się w cierpliwość. Wypalenie portretu jest bardzo pracochłonne, a ponieważ dokładam wszelkich starań aby każdy był jak najlepszej jakości, więc zwykle zajmuje to - w zależności od rozmiaru portretu - około 3 do 5 dni.
4. Gdy tylko portret będzie gotowy, natychmiast powiadomię Cię mailowo, wysyłając jego zdjęcie do akceptacji. Wtedy wybierzesz sposób zapłaty: przelew na konto lub pobranie.
Wierzę we wzajemną uczciwość, dlatego nie pobieram zaliczek.
5. Wysyłka:
  • przesyłki krajowe - Kurier DPD lub Poczta Polska (do wyboru)
  • przesyłki zagraniczne - GLOBAL Expres 

UWAGI:
1. Na portrecie mogą się znajdować maksymalnie dwie osoby. Nie wykonuję portretów grupowych (rodziców z dziećmi, dziadków z wnukami, grup przyjaciół itp.).
2. W przypadku tworzenia portretu dwóch osób, które znajdują się na osobnych zdjęciach praktycznie niemożliwe jest prawidłowe dobranie ich proporcji (głowa kobiety zwykle jest mniejsza od głowy mężczyzny i musi to być uwidocznione na portrecie, tymczasem problemem jest ustalenie, jak bardzo ta głowa jest mniejsza?). Przy dwóch różnych zdjęciach nie da się również ustalić prawidłowego światłocienia (jedna z osób zwykle jest oświetlona innym światłem i pod innym kątem niż druga). Dlatego absolutnie konieczne jest, aby obie portretowane osoby znajdowały się na tym samym zdjęciu. 
3. Z tyłu portretu mogę wypalić krótki tekst.
4. Zdjęć portretów wykonanych na zamówienie nie umieszczam w galeriach prezentowanych na tej stronie ani w żadnym innym miejscu w Internecie (chyba, że ktoś sobie tego zażyczy, wówczas bardzo chętnie).
5. Istnieje możliwość wysłania portretu poza granicę Polski. Jednak ze względu na zwiększone koszty wysyłki, cena portretu A3/A4 wysyłanego do krajów europejskich wynosi 190/130 zł lub 45/30 euro. Cena wysyłki na inne kontynenty, do uzgodnienia.
6. Potrzebujesz wypalany obraz na już? Zobacz aktualną ofertę obrazów dostępnych od ręki >>>